Schmuckstein Armkette
Gold 585, sieben verschiedene Schmucksteine, u. a. Rosenquarz, grüngebeizter Chalcedon, Länge ca. 23 cm, Schmucksteinkugeldurchmesser ca. 13 mm, 28,1 gøg7
29.07.2021 - 10:56
- Dosažená cena: **
-
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 320,-
Schmuckstein Armkette
Gold 585, sieben verschiedene Schmucksteine, u. a. Rosenquarz, grüngebeizter Chalcedon, Länge ca. 23 cm, Schmucksteinkugeldurchmesser ca. 13 mm, 28,1 gøg7
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at +43 1 604 13 71 12 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 29.07.2021 - 10:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- 2011 Sauvignon Blanc Zieregg Große STK Lage, Weingut Tement, Steiermark, 97 Falstaff-Punkte, Imperiale (6 l)
- Besteck mit Bienenmuster und Besteckkasten, Meissen 2. Drittel 18. Jh.
- ** - Österr. - Partie EURO - NEUHEITEN (FRANKATURWARE) - alles selbstklebende Marken,
- Brillantanhänger zus. ca. 0,55 ct
- Silber Konvolut (3)