Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-454275/0001

Brillantsolitär ca. 0,50 ct

Gold 750, RW 50, Tragespuren, Brillant mit Oberflächenmerkmalen, 13,7 gøg14

29.07.2021 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Brillantsolitär ca. 0,50 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 29.07.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 28.07.2021