Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049016/0001

Diamantring zus. ca. 0,60 ct

Weißgold 585, Altschliffdiamanten und -brillanten, 7,2 g, RW 59øG7

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

29.07.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Diamantring zus. ca. 0,60 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 29.07.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 28.07.2021