Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-465176/0001

Allianzring

Gold 585, zwei Brillanten zus. ca. 0,15 ct, ein Smaragd, RW 62, 5,7 g, TragespurenøG6

29.07.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Allianzring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 29.07.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.07. - 28.07.2021