Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025613/0010

Karl Reisenbichler *, 12 Bilder:

(Attersee 1885-1962 Großgmain) Flügelmappe mit 12 Lichtdrucken "Salzburg 1945", zweimal handsigniert, jeweils betitelt, Blattgrößen ca. 31,5 x 45,7 cm, zwei Blätter gebräunt, Mappe beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online