Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025657/0046

Dino Migliorini *

(Rignano sull'Arno/Florenz 1907-2005 Contea/Florenz) Brücke über einen Fluß in Oberitalien, signiert: D. Migliorini, Öl auf Karton, Passepartout-Ausschnitt ca. 23 x 32 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Dino Migliorini *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online