Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025686/0001

Karl Kasberger *

(Wien 1891-1969 Thalheim bei Wels) Stadttor, signiert und bezeichnet: K. Kasberger n. Frank, datiert: 1967, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 43 x 31,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

Karl Kasberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online