Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025735/0020

Joszef Kerekes

(Ösi, Ungarn 1892-1938 Szekesfehevar) Bäume im Wind, signiert: Kerekes., Öl auf Karton, ca. 53,5 x 49 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Joszef Kerekes

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online