Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025831/0022

Erich Wagner *

(Wien 1890-1974 London) Dorfstraße, signiert: E. Wagner., datiert: 1919., Öl auf Holz, ca. 33 x 42 cm, blattvergoldeter Rahmen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Erich Wagner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online