Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019870/0008

Erich Wulz * , 2 Bilder:

(Salzburg 1906-1984 Aigen) Ohne Titel, jeweils signiert: E Wulz, datiert: (19)68 bzw. 1971, Aquarell und Gouachev auf Papier, ca. 63 x 48 cm bzw. 61 x 42 cm (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Erich Wulz * , 2 Bilder:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online