Erich Wulz * , 2 Bilder:
(Salzburg 1906-1984 Aigen) Begegnungen, signiert: E Wulz bzw. Wulz, einmal datiert: (19)68, Aquarell auf Papier, ca. 61 x 43 cm bzw. 62 x 48,5 cm (2)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.07.2021 - 15:06
- Vyvolávací cena:
Erich Wulz * , 2 Bilder:
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.07.2021 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: