Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025617/0010

Antal Jancsek *

(Budapest 1907-1985) Stillleben mit Blumensträußen, signiert: Jancsek Antal, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Antal Jancsek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online