Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025663/0025 -

Georg Gerlach *

(Berlin 1874-1962 Wien) Großer Sommerblumenstrauß, signiert: Gerlach., Öl auf Leinwand, ca. 70,5 x 100,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:

Georg Gerlach *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online