Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025663/0020 -

Franz Moro *

(St. Jakob 1875-1961 Wien) Landschaft, signiert: F. Moro, Aquarell und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 22,7 x 28,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Franz Moro *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online