Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) Bäume am Weg, signiert: L. H. Jungnickel, Pastellkreide auf bräunlichem Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 22 x 33,3 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.07.2021 - 15:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 27.07.2021 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Sachsen A. L., Christian II., Johann Georg I. und August 1591-1601
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,60 ct