Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025663/0016 -

Maler 2. Viertel 20. Jahrhundert

Palmen, undeutlich signiert und bezeichnet (?), Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 28 x 36 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:33

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online