Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025911/0021

Maler 1. Drittel 20. Jahrhundert

Sarajewo, rechts unten undeutlich signiert und datiert, Aquarell über Bleistift auf Papier, ca. 35 x 49 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online