Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025696/0009

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) Blumenstück, signiert mit dem Pseudonym: Julius Horn, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Steiner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 27.07.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online