Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025689/0004

Fritz Wotruba *

(Wien 1907-1975) Figuren, Stempelsignatur: F Wotruba, im Stein monogrammiert und datiert: F. W. 1973, Lithographie auf Velin, Blattgröße ca. 48,2 x 64 cm, Prägestempel der Edition Euro Art

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Fritz Wotruba *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online