Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025886/0006

Lucas Suppin *

(Untertauern, Salzburg 1911-1998 Salzburg) Ohne Titel, signiert: L Suppin, datiert. Feb. 1986, Gouache auf Velin von BFK Rives, ca. 50,5 x 33 cm, etwas verschmutzt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.07.2021 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Lucas Suppin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 27.07.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online