Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 320-171673/0004

Brillantsolitär

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca, 0,35 ct, RW 70, 5,3 g, Altschliffbrillant mit Oberflächenmerkmalen, RingweitenänderungøG5

Expert: Timea Both

04.08.2021 - 10:25

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillantsolitär

Expert: Timea Both

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 04.08.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online