Brillant Anstecknadel "Hufeisen"
Gold 580, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,60 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,3 gøG2
04.08.2021 - 11:06
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 04.08.2021 - 11:06 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |