Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-460182/0011

Diamantbrosche

Gold 580, Platin kombiniert, ein Altschliffdiamant, österr. Einfuhrpunze 1902-19222,9 gøg3

04.08.2021 - 11:05

Vyvolávací cena:

Diamantbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 04.08.2021 - 11:05
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online