Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-466915/0001

Brillantring

Gold Weißgold 750, RW 56, 10,3 g, Widmungsgravur, Tragespurenøg10

05.08.2021 - 15:07

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 05.08.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.07. - 04.08.2021