Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049440/0005

Diamant Smaragdbrosche

Gold, Weiß-, Rosegold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, 8,4 gøg8

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.08.2021 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamant Smaragdbrosche

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 05.08.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.07. - 04.08.2021