Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-466869/0001

Diamantring

Gold 750, Brillanten und Diamanten im Phantasieschliff zus. ca. 0,45 ct, RW 52, 7,5 g Tragespurenøg8

05.08.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Diamantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 05.08.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.07. - 04.08.2021