Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-467212/0002

Diamantring zus. ca. 0,80 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillanten, RW 53, 3,5 g, Diamanten tlw. mit Oberflächen merkmalen, Tragespurenøg3

05.08.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Diamantring zus. ca. 0,80 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 05.08.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.07. - 04.08.2021