Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-467592/0003

Brillantring

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,50 ct, RW 54, 5,4 g, Tragespurenøg5

05.08.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 05.08.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.07. - 04.08.2021