Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049830/0005

Diamantring zus. ca. 0,70 ct

Weißgold 585, Altschliffdiamant u. Brillanten, 12,3 g, RW 67øg12

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.08.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Diamantring zus. ca. 0,70 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 05.08.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.07. - 04.08.2021