Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-342579/0007

Brillant Ring

Gold/Weißgold 585, ein Brillant, ca. 0,25 ct, RW 58, 3,6 g, Oberteil Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., Ringschiene aus späterer Zeitøg4

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

05.08.2021 - 10:05

Vyvolávací cena:

Brillant Ring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 05.08.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online