Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025698/0010

Schale, Jarosinski & Vaugoin, 20. Jahrhundert

Silber, rund, mittig eingelassener (gefasster) Maria-Theresien-Taler, Dm. ca. 25 cm, ca. 390 g, Meisterzeichen, Wiener Amtspunze (Tukan) seit 1922, in originalem Umkarton øS390

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

03.08.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Antiquitäten, Möbel & Teppiche
Datum: 03.08.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online