Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039364/0013

Latchezar Boyadjiev *

(Sofia/Bulgarien 1959 geb.) Abstrakte Figur farbloses, blaues und rotes Glas, seitlich am Sockel signiert und datiert: L. Boyadjiev (19)94, Höhe ca. 11 cm, eine Ecke am Stand minimal bestoßen

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

29.07.2021 - 15:01

Vyvolávací cena:

Latchezar Boyadjiev *

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.07.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online