Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039364/0001

Lino Tagliapietra *

(Murano 1934 geb.) Vase, farbloses Glas mit bunten Einschmelzungen und schwarzen horizontalen Linien, am Stand signiert und datiert: Lino Tagliapietra 1995, Höhe ca. 30,3 cm Ruf 1800

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

29.07.2021 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Lino Tagliapietra *

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.07.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online