Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 105

Großer Holzluster,

2. H. 19. Jh., 18- flammig elektr. montiertes bronzefarben gefasstes Holzgestell in doppelstöckiger Anordnung, Arme in Volutenform- tw. goldstaffiert, H. ca. 160 cm, Dm. ca. 95 cm, o. G. für Elektromontage.

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

26.07.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Großer Holzluster,

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Möbel
Datum: 26.07.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online