Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108740/0003

Pergamentbild Sancta Maria,

19. Jh., Maria mit dem Jesuskind, Gouache auf Pergament, teils Farbverluste teils Ausbesserungen, fleckig, neu gerahmt hinter Glas 11 x 14 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

28.07.2021 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Pergamentbild Sancta Maria,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 28.07.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online