Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110465/0005

Papagei, Fa. Ens, Rudolstadt-Volkstedt,

Porzellan, Papagei bunt staffiert, Sockel weiß, glasiert, Höhe 27,5 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

28.07.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 28.07.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online