Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073412/0001

Ludwig Rauh, um 1910

Frauenbildnis, betitelt "St. Maurice", signiert und datiert Ludwig Rauh 1912, Pastell auf Papier, 27,5 x 23 cm, Passep., gerahmt,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:41

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Ludwig Rauh, um 1910

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online