Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074136/0002

Franz Hoffelner

(Wien 1875-1936) Die Karlskirche, betitelt "Wien, Karlskirche", signiert F. v. Hoffelner, Aquarell auf Papier, 29,5 x 20 cm, gerahmt, leicht fleckig, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:42

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Franz Hoffelner

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online