Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074524/0001

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) Wiesenstück mit Gelbem Frauenschuh, Erdbeeren, Pilzen und Schmetterling, signiert Alfred Bareis, Aquarell auf Papier, 33 x 23 cm, Passep., gerahmt, leicht vergilbt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Alfred Bareis *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online