Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074536/0002

Franz Demel

(Wien 1878-1947) Kühles Bier, signiert F. Demel,Öl auf Holz, 21 x 15,5 cm, Kraklees, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Demel

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online