Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074576/0001

Mihaly Zeller

(Nagypeleske 1859-1915 München) Mädchen am Bach bei der Mühle, signiert, datiert Zeller Mihaly (18)94, Öl auf Leinwand, 47,5 x 31,5 cm, gerahmt, (JP)

03.08.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Mihaly Zeller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online