Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074614/0001

Liesl Kinzel *

(Wien 1886-1961 Spitz/Donau) Häuser in der Wachau, signiert L. Kinzel, Öl auf Karton, 33,5x 24,5 cm, gerahmt, (JP)

03.08.2021 - 10:02

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Liesl Kinzel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online