Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073967/0015

Französischer Künstler

Stiefmütterchen, signiert DeBuages, Öl auf Leinwand, 40 x 58 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:

Französischer Künstler

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online