Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072476/0009

Karl Vikas

(Ternitz 1875-1934 Krems) Flusslandschaft, signiert K. Vikas, Öl auf Leinwand, 52 x 80 cm, beschädigt, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:28

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Karl Vikas

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online