Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073065/0002

C. Hanke, Deutsch, um 1890

Innenhof mit Arkaden und gotischen Kirchlein, signiert C. Hanke, Aquarell auf Karton,37 x 47 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.08.2021 - 10:41

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

C. Hanke, Deutsch, um 1890

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online