Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0001

Künstler Anfang 20. Jhdt.

Marterl am Waldesrand, signiert G. Kotzbeck, Öl auf Leinwand, 34 x 26 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:07

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Künstler Anfang 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online