Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0002

Carl Duxa

(Wien 1871-1937) Näherin am Kamin, signiert C. Duxa, Öl auf Platte, 29 x 30 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2021 - 10:11

Vyvolávací cena:

Carl Duxa

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online