Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073686/0017

Angelo Trentin

(Udine 1850-1912 Wien) Lustiges Trio, signiert Angelo Trentin, Aquarell auf Papier, 24 x 17 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.08.2021 - 10:43

Vyvolávací cena:

Angelo Trentin

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online