Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073731/0006

Leo Bekessy * zugeschrieben/attributed (1890-1966)

Zeitunglesendes Paar, bezeichnet Bekessy Leo, Öl auf Leinwand, 57 x 45 cm, gerahmt, (KN)

03.08.2021 - 10:03

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online