Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074023/0002

Hedwig Neumann-Piesling

(tätig in Wien vor 1919-nach 1930) Astern in Vase am Fensterbrett, signiert Hedwig Neumann Piesling, Öl auf Leinwand, 49 x 43,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.08.2021 - 10:12

Vyvolávací cena:

Hedwig Neumann-Piesling

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.08.2021 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online